Květový med tekutý 950g
search
  • Květový med tekutý 950g
  • Květový med tekutý 950g
  • Květový med tekutý 950g
  • Květový med tekutý 950g

Květový med tekutý 950g

189,00 Kč
S DPH

Květový med je přírodní koncentrát nektaru z květů stromů a rostlin, převážně léčivých. Je snadno stravitelný díky obsahu jednoduchých cukrů – glukózy a fruktózy. Obsahuje pylová zrna, která obohacují tento med o rostlinné bílkoviny a jiné přírodní látky s povzbuzujícími účinky – rostlinné hormony, éterické oleje, aromatické látky aj. Med má krásnou světle zlatou barvu a úžasnou květinovou vůni rozkvetlé louky a ovocných stromů. Je vysoce ceněn v lidovém léčitelství.

Balení: Bez sklenice (nutno vrátit sklenici od NAŠEHO medu)
Počet

  Záruka kvality

Kvalitní domácí med od včelařů

  Rychlé odeslání

Doručení k Vám domů

  Vratné sklenice

Čisté a nepoškozené sklenice lze vrátit

Po dobu medobraní a pár dnů až týdnů po něm, je tento med k dispozici v tekutém stavu, potom postupně přirozeně krystalizuje a my začínáme s jeho pastováním, abychom Vám jej mohli po celý rok nabízet v hedvábně jemné, pastovité konzistenci, kterou si med uchová po celou dobu skladování.  V pastovaném medu se zachovají všechny přírodní vzácné prvky  včetně vitamínů a enzymů, které jej činí tím jedinečným lékem a pochoutkou, jakou nám dokáže příroda nabídnout. Pokud tento první jarní med není ošetřen pastováním, poměrně rychle zkrystalizuje do tuhé konzistence.

Určitou část medu necháme přirozeně zkrystalizovat bez jakéhokoliv zásahu a na Vaše přání Vám jej  kdykoliv  během roku můžeme připravit i v TEKUTÉ konzistenci (med rozpustíme pomocí speciální termospirály na zkapalňování medu,  jištěné navíc termostatem, aby  nebyla překročena teplota 45°C).

Parametry

Hmotnost
950g

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.